Drevený tato

Naposledy zobrazené

 

Kontaktujte  nás

Speedweb s.r.o.

Krásnohorská 3166/22

851 07 Bratislava

IČO: 46845682

DIČ: 2023612327

IČ DPH: SK2023612327

Prevádzka:

Nám. A.H.Šultétyho 5

99001 Veľký Krtíš

Telefon: +421 903 807 773

v pracovné dni 7:30 - 16:00

E-mail: eshop@dreveny-tato.sk

 

U dreveného tata
 

 


 

Woodcraft Drevené 3D puzzle veľký Stegosaurus

Výrobca: Woodcraft construction kit
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: WBJ002
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 13.44
16.13
KS

  Drevené hračky - drevené 3D puzzle - zvieratá - Woodcraft construction kit - drevená skladačka

 

   Táto séria drevených hračiek 3D puzzlí deťom reálne približuje živé bohatstvo celej našej planéty. Stvárňuje zvieratstvo všetkých druhov a vťahuje deti nielen do našej okolitej prírody, či domácich chovov, ale zavádza je aj na ďaleká miesta medzi cudzokrajné tvory. Zvieracie drevené 3D puzzle sú medzi deťmi veľmi obľúbené, za pár korún možno z nich doma vytvoriť celé zoo na hranie alebo krásnu výstavku drevených hračiek na polici pre úžas všetkých kamarátov, či už z prírodného alebo farebného dreva.

 

   Tieto drevené hračky sú medzi deťmi, ale aj dospelými veľmi obľúbené. Nie sú určené len na vystavenie na polici, ale pretože sú ich diely šikovne spojené, môžu byť použité ako rovnocenné drevené hračky pre každodenné hranie. Sú vyrobené z 3 alebo 5 mm silné kvalitné preglejky a sú dodávané v nezloženom tvare, balené vo fólii. Jednotlivé diely z drevenej preglejky jednoducho vytlačíte a podľa priloženého návodu skladáte krásne plnohodnotné drevené hračky. Deťom sa tak rozvíja ich myslenie, jemná motorika a predstavivosť.

   

   Drevené 3D Puzzle nemusíte lepiť lepidlom, potom je možné kedykoľvek rozložiť a znovu zložiť. Odporúčame si ponechať návod ku stavbe. Prírodné drevené 3D puzzle si môžu deti tiež samy vyfarbiť podľa svojej fantázie. Farebné drevené 3D puzzle sú opatrené kvalitným potlačou. Sú určené deťom od 3 rokov a spĺňajú všetky normy EÚ.

 

   Postup skladanie:

1. Nájdite pary čísel na nákresoch.

2. Jednotlivé časti vytláčajte v priebehu skladania. V prípade nutnosti hrany vyhlaďte brúsnym papierom.

3. Zložte časti označené rovnakým číslom. Pre správne umiestnenie použite ilustráciu na obale.

4. K trvalejšiemu pevnému spojeniu použite lepidlo na drevo (nie je súčasťou výrobku). Drevené 3D puzzle môžete vyfarbiť (farba nie je súčasťou výrobku).

   

   Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, pretože obsahuje malé súčasti - hrozí nebezpečenstvo udusenia. Baliaci materiál nie je hračka.

Rozmery po zostavenie: 69x16,5x39,5 cm
Vek: 6+