Drevený tato            

 

Kontaktujte  nás

Speedweb s.r.o.

Krásnohorská 3166/22

851 07 Bratislava

IČO: 46845682

DIČ: 2023612327

IČ DPH: SK2023612327

Prevádzka:

Nám. A.H.Šultétyho 5

99001 Veľký Krtíš

Telefon: +421 903 807 773

v pracovné dni 7:30 - 16:00

E-mail: eshop@dreveny-tato.sk

 

U dreveného tata
 

 


 

Woodcraft Drevené 3D puzzle lietadlová loď

NOVINKA
Výrobca: Woodcraft construction kit
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: P048
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 6.91
8.29 ks

Drevené hračky - drevené 3D puzzle - lode

Woodcraft construction kit - drevená skladačka

 

  Táto séria drevených hračiek 3D puzzlí Woodcraft construction kit je určená predovšetkým pre pánov chlapcov a ich oteckov, ktorí sa radi so svojimi deťmi vracajú do svojho detstva. Ide skôr o stredne ťažké 3D puzzle drevených plachetníc, historických korábov, ale aj moderných luxusných jácht alebo ponoriek, bojových krížnikov či lietadlových lodí – vrátane lietadiel – to všetko z krásneho dreva, či už prírodného alebo farebného. Historické lode sú navyše doplnené priloženými plachtami a lanovím, ktoré dokresľujú dokonalosť drevenej hračky.

 

   Tieto drevené hračky sú medzi deťmi, ale aj dospelými veľmi obľúbené. Nie sú určené len na vystavenie na polici, ale pretože sú ich diely múdro spojené, môžu byť použité ako rovnocenné drevené hračky na každodenné hranie. Sú vyrobené z 3 alebo 5 mm hrubej kvalitnej preglejky a sú dodávané v nezloženom tvare, balené vo fólii. Jednotlivé diely z drevenej preglejky jednoducho vytlačíte a podľa priloženého návodu skladáte krásne plnohodnotné drevené hračky. Deťom sa tak rozvíja ich myslenie, jemná motorika a predstavivosť.

 

   Drevené 3D Puzzle nemusíte lepiť lepidlom, potom ich je možné kedykoľvek rozložiť a znovu zložiť. Odporúčame si ponechať návod na stavbu. Prírodné drevené 3D puzzle si môžu deti aj samé vyfarbiť podľa svojej fantázie. Farebné drevené 3D puzzle sú opatrené kvalitnou potlačou. Sú určené deťom od 3 rokov a spĺňajú všetky normy EÚ.

 

   Postup skladania:

1. Nájdite páry čísel na nákresoch.

2. Jednotlivé časti vytláčajte v priebehu skladania. V prípade nutnosti hrany vyhlaďte brúsnym papierom.

3. Zložte časti označené rovnakým číslom. Pre správne umiestnenie použite ilustráciu na obale.

4. Na trvalejšie pevné spojenie použite lepidlo na drevo (nie je súčasťou výrobku). Drevené 3D puzzle môžete vyfarbiť (farba nie je súčasťou výrobku).

   

   Upozornenie:

   Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, pretože obsahuje malé súčasti - hrozí nebezpečenstvo udusenia. Baliaci materiál nie je hračka.

Rozmery po zostavení: 20x55x17 cm
Vek: 8+